ABOUT ME

Anna_NadolnyDzień dobry.

Jestem właścicielem firmy piękneogrody.com oraz strony nadolnyanna.com.

Wiele lat temu przestałam być managerem w kolejnej agencji reklamowej i „wróciłam do zawodu”. Stwierdziłam, że higiena życia, będzie u mnie wyglądać zupełnie inaczej. Wywróciłam wszystko do góry nogami i obecnie cała moja działalność jest podporządkowana dążeniu do jednego. Szczęścia człowieka.

Środowisko, w którym żyjemy wpływa na nas i na nasze samopoczucie. Często bywa, że komponujemy nasze otoczenie wykorzystując dosłownie wszystko. Otaczamy się feerią barw, która jest wszędzie, mnóstwem szczegółów, które nasza świadomość próbuje wyłapać i zarejestrować. Nie wiedzieć dlaczego stajemy się w takim otoczeniu podenerwowani, w ciągłej czujności, męczymy się.

Lubię kolory i różnorodność, uważam jednak, że zawsze jest potrzebna przerwa, aby nasza świadomość nie musiała wiecznie czegoś szukać, niczym się rozpraszać. Wierzę w pozytywny wpływ przyrody, której jesteśmy częścią. Staram się szanować jej potrzeby i wprowadzać ludzi do dialogu z nią. To trochę jak misja. Kiedy ogród „uspokaja” człowieka, on potem idzie przez życie z pewnym pozytywnym bagażem, który potem przekazuje innym. Bardzo lubię wyobrażać sobie proces powstawania ogrodu i jego użytkowania jako reakcję łańcuchową.

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *